Celebrytki, naśladuj ich styl, a będziesz trendy

2016-05-10

Celebrytki mają ogromny wpływ na modowe trendy. Wystarczy, żeby jedna z nich pojawiła się na czerwonym dywanie w oryginalnej stylizacji, aby za chwilę połowa kobiet marzyła o takiej samej. Podobnie jest z biżuterią. W branży jubilerskiej obowiązują te same zasady. Jeśli osoba publiczna pokaże się w naszyjniku celebrytki, to za moment ten dodatek będzie nosiła połowa damskiej populacji.

Celebryci tworzą modę

Osoby popularne, znane z telewizji czy kolorowej prasy lubią kształtować trendy w modzie. Wiedzą, że ich zachowanie, fryzury czy kreacje będą głośno omawiane, a także naśladowane. Z ich sławy korzystają producenci odzieży, projektanci, jubilerzy, którzy dzięki nim są w stanie wypromować każdy produkt. Tak właśnie spopularyzowały się najmodniejsze w tym sezonie naszyjniki celebrytki, czyli delikatne łańcuszki zdobiące dekolty modnych pań. Hitem tego sezonu są te, wykonane głównie z metali szlachetnych:

- złota,

- srebra,

- platyny.

Wśród wielu modeli i wzorów naszyjników celebrytek, każda kobieta znajdzie ten jedyny, wymarzony, idealnie wpasowujący się w jej indywidualny gust. Nosząc go, będzie się mogła choć przez parę chwil poczuć jak prawdziwa gwiazda, celebrytaka w świetle błyskających fleszy.