Kobiecy prezent idealny na Boże Narodzenie- złota i srebrna biżuteria w natarciu

2017-11-08

Boże Narodzenie już za kilka tygodni. Zarówno panie, jak i panowie zastanawiają się czym zaskoczyć bliskie im kobiety. Stara ludowa prawda przestrzega przed zakupem biżuterii dla innej kobiety, jednak w dobie łamania wszelkich zasad jest już ona prawie zapomniana. Z chęcią obdarowujemy teraz nasze siostry, mamy i babcie wykwintnymi przedstawicielkami biżuteryjnego świata.

Wielkość ma znaczenie?

Zarówno złota biżuteria, jak i równie elegancka srebrna biżuteria to idealny prezent dla  kobiety w każdym wieku. O ile barwa nie stanowi problemu, o tyle wielkość ma znaczenie. Poorana zmarszczkami czasu twarz babci o wiele lepiej zostanie wyeksponowana dzięki kolczykom w sztyfcie niż wiszącym, pstrokatym zausznicom. Mama na pewno ucieszy się z delikatnej bransoletki zawierającej spersonalizowaną zawieszkę, a siostrę zachwyci naszyjnik z nietypową zawieszką. 

Minimalistyczny przesyt?

Przesyt podobnie jak skrajny minimalizm nie jest mile widziany w blasku choinkowej atmosfery. Kupno całego zestawu biżuterii jest już passe. Złota biżuteria najlepiej wygląda samodzielnie- monochromatyczne zestawy kolczyków, naszyjnika oraz bransoletki i pierścionka są coraz rzadziej spotykane w każdej grupie wiekowej. Ilość jest ważna. 

Inwestując w świąteczny prezent postawmy więc na jakość, a nie ilość. Starannie wykonana, zawierająca grawer bransoletka ucieszy bardziej niż sztuczny komplet, który rozpadnie się kilka dni po skończeniu świętowania. Srebrna biżuteria podobnie jak złota rządzi się tymi samymi prawami- pamiętajmy o tym.