Ślubne obrączki z białego złota

2018-01-11

Piękno przeżywanych chwil sprawia, że chcemy je doskonale celebrować. Wybór sali, fotografa na ślub zaczyna się sporo wcześniej przed planowaną uroczystością. I w tym momencie warto także zadbać o obrączki, które są swoistym symbolem wieczności związki i naszego partnerstwa. Wspólna droga będzie doskonałym przeżyciem, więc warto dobrać wszystko tak, by wytrzymało z nami jak najdłużej.


Ponadczasowy wygląd


Obrączki z białego złota mają typowy srebrny odcień i zawsze będą pasowały do każdej stylizacji. Codzienne noszenie takiej biżuterii będzie przypominało o dniu ślubu, a także doda swoistej elegancji, dzięki znakomitej jakości użytych kruszców.Do wyboru są różnorodne modele:- z połyskiem,- satynowane,- zawierające połączenie połysku i elementów satynowanych.Rozmaite wersje mogą wyróżniać się grubością, szerokością, a także rodzajem wykończenia: bardziej kanciastym lub zaokrąglonym.

Dekoracyjne detale


W obrączkach z białego złota można wyszczególnić również charakterystyczne dodatki, jakimi są: cyrkonie, brylanty, kamienie szlachetne. Mogą one występować w wariancie damskim, i być uzewnętrznieniem tego, co się najbardziej lubi w biżuterii. Doskonałe obrączki z białego złota wytrzymają bardzo długi czas i każdego dnia przypomną nam dzień, w którym rozpoczęliśmy nową, wspólną drogę. Taki symbol warto zatem wybrać sporo wcześniej, gdyż jest niejako decyzją na resztę życia. Wytrzymałość jest tu zatem priorytetem.