Srebrne kolczyki, które dodadzą Ci uroku

2018-02-14

Srebrne kolczyki to bardzo modny dodatek. Są jedną z najstarszych ozdób, jakie kiedyś noszono. Stanowią one idealne uzupełnienie codziennego stroju. W sklepach znajdziemy wiele ciekawych form oraz wzorów kolczyków, które można dopasować do siebie. 

Jak wybrać najlepsze kolczyki?


Jeśli planujemy nowy zakup kolczyków, powinniśmy przemyśleć kilka kwestii. Przede wszystkim, co nas interesuje? Kluczową rolę odgrywać będzie kształt i kolor kolczyków. Muszą one bowiem pasować do naszej karnacji, koloru włosów oraz stylu. W szkatułce każdej kobiety powinny znaleźć się klasyczne pary kolczyków tzn. kolczyki ze srebra i złota. Warto także postawić na ozdobne wzory. Nie ulega wątpliwości, że kolczyki to biżuteria, którą należy mieć, nie tylko w jednej parze. 

Do czego?


Ważne jest także, aby przed zakupem pomyśleć do czego mają nam pasować kolczyki. Modne są ostatnio srebrne kolczyki. Pasują one do niemalże każdego stroju. Mogą posiadać błyszczące diamenciki czy inne kamienie szlachetne. Warto wtedy wybrać odpowiedni kolor, dobrze będzie się komponować taki sam, jak kolor naszych oczu. 

Stonowane czy przyciągające wzrok?


Musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy kolczyki mają przyciągać wzrok innych, czy być tylko lekkim akcentem? Jeśli chcemy zwrócić na siebie uwagę, wybrane przez nas kolczyki powinny być duże, o ciekawym kształcie i kolorze. Należy jednak pamiętać, aby nie przesadzić z dodatkami, gdyż przepych nie wygląda dobrze.