Udane zaręczyny i pierścionek z szafirem!

2018-02-10

Często podkreślamy, że kobieta w dniu zaręczyn jest najważniejsza, ponieważ marzy o tym wydarzeniu od najmłodszych lat. Jednak wielu mężczyzn robi wszystko, aby ta chwila była magiczna. Zdarza się, że podczas planowania zaręczyn Panowie natrafiają na szereg przeszkód, których wcześniej nie rozważyli. Aby umilić ten czas i wiedzieć jak zaplanować go krok po kroku, przygotowaliśmy kilka wskazówek, które pomogą w zorganizowaniu zaręczyn.


JAK ZAPLANOWAĆ ZARĘCZYNY?


PO PIERWSZE: KLIMAT


Zadbaj o odpowiednią atmosferę i klimat podczas zaręczyn. Świecie, płatki róż, kwiaty oraz relaksująca muzyka z pewnością należą do "must have" tego wieczoru.

PO DRUGIE: PIERŚCIONEK


Pierścionek zaręczynowe to główny gość programu, dlatego należy odpowiednio wcześniej sprawdzić oferty jubilerów.  należą do najpopularniejszych w tyn sezonie, więc z pewnością swym blaskiem otworzą serce każdej kobiety.

PO TRZECIE: POTRAWY


Odpowiednia kolacja z nutką afrodyzjaków, będzie idealnym pomysłem na ten wieczór. Jeżeli nie potrafisz gotować, skorzystaj z oferty cateringowej, którą z pewnością doceni Twoja partnerka.Pierścionek z szafirem, kolacja w blasku świec, nastrojowa muzyka, kwiaty i wino, to z pewnością klucz do serca każdej kobiety. Warto zaplanować wszystkie działania odpowiednio wcześniej, aby wszystko przebiegało zgodnie z założeniami i planem.Pamiętaj, że to wyjątkowa chwila w życiu każdej kobiety!