Celebrytki - co warto o nich wiedzieć?

2018-05-18

Obecnie złote i srebrne celebrytki to z pewnością najmodniejsza i najpopularniejsza biżuteria. Skąd wywodzi się ich nazwa, co oznaczają poszczególne symbole zawieszek, jak je nosić? Przed zakupem warto poznać odpowiedzi na te kilka pytań.

Pochodzenie celebrytek

Skąd w ogóle pomysł na celebrytki? Trend, który związany jest z noszeniem biżuterii subtelnej i delikatnej został podpatrzony u gwiazd estrady i srebrnego ekranu. Stąd właśnie wzięła się nazwa tych niezwykle popularnych naszyjników. Dlaczego kobiety tak kochają celebrytki? Odpowiedź jest wyjątkowo prosta. Taka biżuteria rewelacyjnie komponuje się praktycznie z każdym ubiorem.

Do czego nosić celebrytki?

Oczywiście każdy może znaleźć własny sposób na noszenie celebrytek. Warto jednak pamiętać, że tak delikatna biżuteria najlepiej wygląda do klasycznych sukienek i bluzek koszulowych. Dodaje wówczas elegancji i nutkę wykwintności.

Subtelna biżuteria jest również rewelacyjnym uzupełnieniem wieczorowych kreacji, a także zwykłych codziennych strojów na uczelnie czy do pracy.

Celebrytka na prezent

Celebrytka świetnie nadają się na prezent. Są wyjątkowe oraz ponadczasowe. Różne zawieszki symbolizują miłość, wierność i oddanie. Można je podarować ukochanej osobie lub przyjaciółce. Sprawdzą się jako podarunek bożonarodzeniowy, na Dzień Matki czy na Dzień Kobiet. Bez wątpienia warto ofiarować bliskiej osobie taki wyjątkowy prezent.