Torebki damskie modne w tym roku

2018-06-14

Kobiety uwielbiają kupować dla sobie nowe torebki. Wiele pań wręcz szczyci się tym, że ma w swoim domu pokaźne  zbiory torebek na różne okazje. A jakie torebki damskie są modne w tym roku? Na jakie modele warto zwrócić uwagę, by uzupełnić swoją kolekcję o egzemplarz zgodny z najnowszymi trendami?

Modne torebki damskie

Poza tym, że w modzie są jak zwykle klasyczne modele, pojawiły się również pewne nowości. Modne torebki damskie w tym sezonie wykonane są z wikliny i mają kształt niewielkiego koszyczka, który może być noszony w ręku, albo przewieszony jak torebka listonoszka. Tego typu torebki są największym hitem tego sezonu. Wiklinowe tanie torebki damskie najłatwiej jest kupić w sieci, trzeba jednak trochę przełożyć się do szukania, ponieważ ich ceny maleją bardzo powoli.

Duże torebki damskie do pracy

Niewielkie wiklinowe koszyczki do fantastyczny dodatek do stylizacji, które zakłada się w wolne dni. Niestety trudno do nich zapakować rzeczy, które zwykle zabiera się ze sobą do pracy. Jeżeli ktoś zatem chce sprawić sobie modną torebkę do pracy, powinien postawić na zawsze aktualną, klasyczną torebkę, na przykład w tak zwaną shopper bag, tylko kupić ją w jasnym kolorze. Jasna torebka, na przykład beżowa albo w kolorze pudrowego różu, będzie pięknie komponować się ze stylizacjami utrzymanymi w optymistycznych letnich barwach. Ciężkie czarne torebki lepiej na razie schować gdzieś z tyłu szafy. Niech poczekają tam do jesieni.